no-img
دانلود کتاب

دانلود کتاب صوتی قدرت من هستم جول اوستین خرید اینترنتی pdf - دانلود کتاب


دانلود کتاب
مطالب ویژه

ادامه مطلب

MP3
دانلود کتاب صوتی قدرت من هستم جول اوستین خرید اینترنتی pdf
mp3
مارس 26, 2022
20 مگا بایت

دانلود کتاب صوتی قدرت من هستم جول اوستین خرید اینترنتی pdf


در کتاب صوتی قدرت من هستم The Power of Me، نویسنده جول اوستین، در مورد قدرت کلمات و عبارت “من هستم” صحبت می کند. زیرا من هستم هایی که از دهان شما بیرون می آید، موفقیت یا شکست را برای شما به ارمغان می آورد. این کتاب که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد، به یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین کتاب های جول اوستین تبدیل شد.

معرفی کتاب صوتی قدرت من هستم جول اوستین

جول اوستین در کتاب قدرت من هستم The Power of I Am تمام تلاش خود را می کند تا به خواننده این پیام را بدهد که هر صفت یا عبارتی را که بین دو کلمه من هستم قرار بدهید، به نوعی آنها را به زندگی خود دعوت کرده اید. در اینجا دو کلمه ساده ی من هستم وجود دارد که به نحوی طرز زندگی شما را مشخص می کند و هر چیزی که بعد از “من هستم” قرار دهید، در واقع برای آن دعوت نامه ای نوشته اید.

دانلود کتاب صوتی قدرت من هستم جول اوستین خرید اینترنتی pdf

خدا می گوید تو شاهکار من هستی، به جای اینکه مدام در مورد خودت بد بگویی، شهامت داشته باش که صبح که از خواب بیدار می شوی، بگو: من یک شاهکارم، خداوند متعال از روح خود در من دمیده، به یاد داشته باشید آن‌چه بعد از من هستم بگویید، می‌آید و دنبال شما می‌گردد، اگر چیز‌های درست را به زندگی خود دعوت کنید، خالق جهان نفس خود را به سوی شما می‌دمد، حالا باور کن و اعلام کن که بر هر مشکلی غلبه می‌کنی، هر دشمنی را شکست می‌دهی. بشو و همانی شو که خدا تو را آفریده است.

جول اوستین Joel Osteen در سال ۱۹۶۳ در تگزاس آمریکا به دنیا آمد. او کشیش اعظم کلیسای جامع لیکوود است. سخنرانی های او به طور متوسط ​​هفت میلیون بیننده در هفته و ۲۰ میلیون بیننده در ماه دارد و همچنین در ۱۰۰ کشور مختلف جهان پخش می شود. جوئل آستین در سال ۲۰۰۶ به عنوان یکی از ۱۰ فرد تأثیرگذار جهان انتخاب شد. او نویسنده هفت کتاب است که همگی در صدر برترین کتاب های نیویورک تایمز قرار دارند و برخی از آنها برای بیش از ۲۰۰ هفته در صدر برترین های نیویورک تایمز باقی ماندند.

در قسمتی از کتاب صوتی قدرت من هستم می‌شنویم:

«ما گاهی در دام عباراتی که بر زبان می آوریم گرفتار می‌شویم»، در دام افتادن به معنی «گرفتار شدن» است. کلماتی که با خود تکرار می کنید، می‌توانند شما را به دام اندازند. آن‌چه بر زبانتان جاری می سازید می‌تواند شما را زمین بزند و اجازه ندهد که به بالاترین حد توان خود دست پیدا کنید. شما در دام افکار خود گرفتار نخواهید شد. افکار منفی به سراغ همه‌ ی ما می‌آیند. اما هنگامی که آنها را بر زبان جاری می سازید، به آنها جان می بخشید. در این زمان است که آنها شکل واقعی به خود می گیرند. اگر بگویید «دیگر هرگز تناسب اندام خود را به دست نمی‌آورم»، برگشتن به اندام متناسب سخت‌تر خواهد شد. شما خودتان کار را سخت‌تر کرده‌اید. زمانی که می‌گویید «هرگز اتفاق خوبی برایم رخ نخواهد داد»، خودتان جلوی اتفاق خوبی که برایتان مقدر شده است را می‌گیرید. اگر بگویید «من آن‌قدر‌ها با استعداد نیستم. من شخصیت خوبی ندارم»، حد وسط بودن را به سوی خود دعوت کرده‌اید، حد وسط بودن محدوده‌ی زندگی شما را تعیین خواهد کرد. زمانی که تفکرات منفی به سراغتان می‌آیند، اصلی ترین کلید موفقیت شما این است که هرگز آن‌ها را بر زبان جاری نسازید و بازگو نکنید. اگر آن افکار را به زبان نیاورید، در نطفه خواهند مرد و به راحتی از این تفکرات خواهید گذشت و موفقیت را در آغوش خواهید کشید.

بهترین کتاب جول اوستین پرفروش ترین کتاب جول اوستین پی دی اف کتاب قدرت من هستم

جملات کتاب قدرت من هستم خرید اینترنتی کتاب قدرت من هستم خرید کتاب جول اوستین

خرید کتاب قدرت من هستم خلاصه کتاب قدرت من هستم دانلود رایگان فایل صوتی کتاب قدرت من هستم

دانلود رایگان کتاب صوتی قدرت من هستم دانلود رایگان کتاب صوتی قدرت من هستم جول اوستین

دانلود رایگان کتاب قدرت من هستم pdf دانلود رایگان کتاب من آن هستم pdf

دانلود رایگان کتاب های صوتی جول اوستین دانلود رایگان کتابهای جول اوستین pdf

دانلود کتاب جول اوستین دانلود کتاب صوتی من قدرت هستم درباره کتاب قدرت من هستم

قدرت من هستم ۲ قیمت کتاب قدرت من هستم قیمت کتاب قدرت من هستم جول اوستین

کانال کتابهای صوتی جول اوستین کتاب صوتی قدرت من هستم کتاب صوتی قدرت من هستم ۱

کتاب صوتی قدرت من هستم ۲ کتاب صوتی قدرت من هستم رایگان کتاب قدرت من هستم pdf

کتاب قدرت من هستم جول اوستین pdf کتاب قدرت من هستم دیجی کالا کتاب قدرت من هستم رایگان

کتاب قدرت من هستم نی نی سایت کتاب های جول اوستین کتاب های جول اوستین دیجی کالا

کتابهای صوتی جول اوستین متن کتاب جول اوستین متن کتاب قدرت من هستم

 
 

دانلود کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید | دانلود کتاب صوتی معجزه شکرگزاری راندا برن | دانلود کتاب صوتی قدرت من هستم جول اوستین | دانلود کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب | دانلود کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی دنیل والتر | دانلود کتاب صوتی احساسات منفی را خالی کنید |

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]


برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

درباره نویسنده

freebookdl 36 نوشته در دانلود کتاب دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi