no-img
دانلود کتاب

دانلود کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها بهترین انتشارات ترجمه و کانال نظرات pdf - دانلود کتاب


دانلود کتاب
مطالب ویژه

ادامه مطلب

MP3
دانلود کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها بهترین انتشارات ترجمه و کانال نظرات pdf
mp3
مارس 22, 2022
20 مگا بایت

دانلود کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها بهترین انتشارات ترجمه و کانال نظرات pdf


در کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها رابین شارما در قالب داستانی آموزنده و الهام بخش شما را راهنمایی می کند تا با انرژی و آرامش نهفته در ساعات اولیه روز آشنا شوید و عادت کنید که از خواب بیدار شوید و تمرینات خاصی را در درون خود آغاز کنید.

درباره کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها :

حدود بیست سال پیش رابین شارما مفهوم باشگاه پنج صبحی ها را معرفی کرد و به مشتریان خود کمک کرد تا لحظات طلایی و سحرآمیز صبح را از دست ندهند و طبق اصول خاصی از ساعات اولیه و آرامش بخش روز نهایت استفاده را ببرند. او آموزه های خود را در قالب یک داستان جالب و سرگرم کننده با شما به اشتراک می گذارد و با نوشتن باشگاه پنج صبحی ها The 5 AM Club سلامت و نشاط جسمی و روحی شما را بازیابی می کند.

خود نویسنده در یک دوره سخت چهار ساله محتوای این کتاب ارزشمند را به دست آورده است و اکنون توانسته عادت مفیدی برای خود بسازد و آن را به همه مردم توصیه کند. زیرا نتیجه چیزی جز شادی، احساس سرزندگی و موفقیت نخواهد بود.

دانلود کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها

داستان از جایی شروع می شود که شخصیت اصلی کتاب یک میلیاردر بی خانمان است که به یک هنرمند مرد و یک زن کارآفرین کمک می کند که با مشکلات و مسائل خود دست و پنجه نرم کنند. این مرد بی خانمان چیزهای خوبی در مورد باشگاه پنج صبحی ها به آنها می گوید که واکنش آنها به زندگی را بسیار تغییر می دهد.

در واقع در این داستان جذاب خواهید آموخت که چگونه نوابغ بزرگ جهان از ساعات اولیه روز برای خلق دستاوردهای شگفت انگیز خود بهترین استفاده را میبرند و می توانند با تمرکز و غرق شدن در سکوت صبح به رشد شخصی دست یابند.

با رعایت نکات این کتاب بدون شک زندگی شما تغییر خواهد کرد و می توانید با صرف زمان و آرامش بیشتر از عجله اجتناب کنید و بر خلاقیت و تفکر خود تمرکز کنید.

کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها به چه کسانی پیشنهاد می شود؟

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که بارها برای بیدار شدن در صبح زود تلاش کرده اید اما نتوانسته اید سبک زندگی خود را تغییر دهید، این کتاب برای دستیابی به برنامه ای مناسب برای خودسازی درونی به شما پیشنهاد می شود.

درباره رابین شارما بیشتر بدانید:

او یکی از متفکران برجسته جهان در زمینه رهبری، رشد شخصی و مدیریت سبک زندگی است که از سال ۱۹۹۴ تا کنون سیزده کتاب پرفروش منتشر کرده است. رابین شارما Robin Sharma قبل از تبدیل شدن به یک سخنران انگیزشی به حرفه ی وکالت اشتغال داشت، اما در سن ۲۵ سالگی تصمیم گرفت مسیر زندگی خود را تغییر دهد.

شارما در حال حاضر سخنران اصلی کنفرانس های بسیاری از شرکت های بزرگ و قدرتمند از جمله مایکروسافت، جنرال موتورز، فدکس و غیره است.

برخی از مهم ترین آثار رابین شارما عبارتند از: راهبی که فراری اش را فروخت، زندگی خارق العاده، رئیس بدون لقب، وقتی بمیری چه کسی برایت گریه می‌کند، فوق العاده باش، ۸ هدف اصلی کسب و کار و …

برگزیده ای از جملات کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ ها :

  •  تا وقتی آزادی، کتاب، گل و ماه هست، چه کسی می‌تواند شاد نباشد؟
  •  زندگی‌ای که طبیعت به ما داده، کوتاه و کم‌دوام است، اما خاطره زندگی خوب‌ زیسته‌شده ابدی است
  •  بیدار شدن قبل از روشن شدن هوا بسیار خوب است؛ زیرا این عادت به سلامتی، ثروت و درایت اشخاص می‌افزاید.
  •  بهترین و زیباترین چیزهای این جهان را نه می‌توان دید و نه حتی می‌توان شنید، بلکه باید آن‌ها را با دل احساس کرد.
  •  اول صبح که از روی تنبلی اکراه دارید رختخوابتان را ترک کنید، به خودتان بگویید: من بلند می‌شوم تا کار یک انسان را انجام دهم.

در بخشی از کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها می‌شنویم:

«مردان بزرگ با آنچه ذاتی است زندگی می‌کنند، با آنچه سطحی است نمی‌مانند، به واقعیت‌ها توجه دارند و با آنچه نمایشی است باقی نمی‌مانند. یکی را رها می‌کنند و دیگری را نگه می‌دارند. » لائو تزو

میلیاردر فریاد زد: «سلام رفقا! طبق معمول، درست سر وقت آمده‌اید. چه عالی است!»

ساعت ۵ صبح بود و با آنکه هنوز اثری از ماه در آسمان دیده می‌شد، نشانه‌های سپیده‌دم جدید به سه انسانی که روی ساحل بی‌نقص ایستاده بودند، صبح بخیر می‌گفت.

نسیم معطر اقیانوس با عطر گل ختمی و میخک آمیخته شد. یک شاهین، یکی از کمیاب ترین شاهین های روی زمین، بالای سر آنها پرواز کرد و یک کبوتر صورتی، یکی از کمیاب ترین کبوترهای روی زمین، بر فراز درختان نخل پرواز کرد. چند مارمولک به سرعت عبور کردند و یک لاک پشت بزرگ در علف ها درست آن سوی ساحل دیده می شد. این پدیده های طبیعی تکمیل کننده شادی سه نفر از اعضای باشگاه پنج صبحی ها که روی شن ها ایستاده بودند شد.

میلیاردر به یک بطری شناور روی آب اشاره کرد و با انگشت به تقلید از بطری شناور در آب، دست تکان داد. انگار بطری شناور هر طور که او حرکت می‌کرد، در حرکت بود.

لحظه ای بعد بطری به سمت شن های مرطوب ساحل کشیده شد. تصور کنید این صحنه ها چقدر جالب به نظر می رسند.

گاهی زندگی جنبه بد خود را به ما نشان می دهد. مثل اتفاقی که برای کارآفرین افتاد. هنگامی که چرخه های بسیاری از صنعت را تامین می کرد، بیشتر ثروت خود را به دلیل خیانت شرکای خود از دست می دهد. حالا او برای زنده ماندن باید شغل جدیدی پیدا کند.

کم کم شرایط زندگی برایش آنقدر سخت شد که تصمیم به خودکشی گرفت، زیرا در مدت کوتاهی ثروت و شهرتش از بین رفت. قبل از پایان دادن به زندگی خود با قرص های خواب، چشمش به بلیت یک گردهمایی توسعه فردی که روی میزش بود می افتد، زمانی که قدرت زیادی داشت به این اسناد و افراد علاقه ای نداشت، اما الان وقت آن بود که نظرش را نسبت به همه چیز عوض کند. او یا باید خودکشی می کرد یا باید به یک کنفرانس روی میزش می رفت. او گزینه دوم را انتخاب کرد.

کیست که جمعیت زیادی را در مقابل خود جمع کند و سخنرانی کند؟ استاد کنفرانس می توانست این کار را انجام دهد. کاری که این خطیب ماهر انجام می داد، برانگیختن قوای درونی انسان ها بود. سخنران کنفرانس با اینکه پیر بود، اما تجربه زیادی در این زمینه داشت.

وی در سخنانی گفت: اگر می خواهید در دنیا تغییر بزرگی ایجاد کنید، یعنی چشمان خود را به روی دنیا باز کنید، در دنیایی که مردم مجذوب ظاهر هستند، می توانید تفکر خود را تغییر دهید. شما نباید قدرت تفکر را دست کم بگیرید. هرکسی که روبروی من نشسته ممکن است گذشته غم انگیز و تاریکی داشته باشد، اما نباید اجازه دهم شرایط سخت زندگی باعث پشیمانی من شود. نباید اجازه دهد که مشکلات گذشته از سرعت حرکت او به سمت آینده بکاهد.

دانلود رایگان کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها دانلود رایگان باشگاه پنج صبحی ها پادکست کتاب باشگاه پنج صبحی ها

کانال کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها فایل صوتی کتاب باشگاه پنج صبحی ها آپارات فایل صوتی رایگان باشگاه پنج صبحی ها

کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها فصل دوم خلاصه کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها فیلم باشگاه ۵ صبحی ها

دانلود رایگان کتاب رابین شارما جملات کتاب باشگاه پنج صبحی ها قیمت کتاب باشگاه پنج صبحی ها

نقد کتاب باشگاه پنج صبحی ها نظرات در مورد کتاب باشگاه پنج صبحی ها باشگاه پنج صبحی ها دیجی کالا

عکس کتاب باشگاه پنج صبحی ها موضوع کتاب باشگاه پنج صبحی ها بهترین ترجمه کتاب باشگاه پنج صبحی ها

بهترین انتشارات کتاب باشگاه پنج صبحی ها باشگاه پنج صبحی ها pdf دانلود pdf خلاصه کتاب باشگاه پنج صبحی ها

عضویت در باشگاه پنج صبحی ها کتاب باشگاه پنج صبحی ها pdf رایگان خلاصه کامل کتاب باشگاه پنج صبحی ها

دانلود pdf کتاب باشگاه پنج صبحی ها جملات انگیزشی رابین شارما دانلود رایگان کتاب کلاب ۵ صبح رابین شارما

دانلود کتاب های رابین شارما خرید کتاب های رابین شارما کتاب کلوپ ۵ صبح

خرید کتاب باشگاه پنج صبحی ها با تخفیف موضوع کتاب باشگاه پنج صبحی ها کتاب باشگاه پنج صبحی ها نی نی سایت

کتاب پنج صبحی ها قیمت کتاب پنج صبحی ها کتاب باشگاه پنج صبحی ها چند صفحه است

خرید کتاب باشگاه پنج صبحی ها فصل چهارم باشگاه پنج صبحی ها

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 17 میانگین: 3.9]


برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

درباره نویسنده

freebookdl 36 نوشته در دانلود کتاب دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi