no-img
دانلود کتاب

دانلود کتاب صوتی فرکانس خلقت بهترین ترجمه و خرید pdf رایگان اثر مایک مورفی - دانلود کتاب


دانلود کتاب
مطالب ویژه

ادامه مطلب

دانلود کتاب صوتی فرکانس خلقت بهترین ترجمه و خرید pdf رایگان اثر مایک مورفی
zip
آگوست 25, 2023

دانلود کتاب صوتی فرکانس خلقت بهترین ترجمه و خرید pdf رایگان اثر مایک مورفی


در هفت هفته به تمام رویاهای خود برسید! مایک مورفی در کتاب صوتی «فرکانس خلقت» شما را با ساختار خلقت و مکانیسم جهان آشنا می کند و نشان می دهد که چگونه از انرژی های موجود در جهان برای رسیدن به خواسته های خود استفاده کنید. موفقیت و خوشبختی در انتظار شماست، کافی است به نکات و راهکارهایی نگاه کنید که نویسنده با سالها تجربه و تحقیق برای شما گردآوری کرده است.

معرفی کتاب صوتی فرکانس خلقت: تنظیم شدن با قدرت کائنات برای تجلی یک زندگی رویایی

شما در آستانه تجربه یک معجزه هستید. معجزه ای که در تمام عناصر جهان وجود دارد و با استفاده از آن می توانید به هر چیزی که بخواهید برسید. ثروت؟ عشق؟ شریک عاطفی؟ خانه بهتر یا خانواده شادتر؟ مایک مورفی، نویسنده کتاب صوتی فرکانس خلقت، مانند بسیاری از مردم آرزوی یک زندگی ایده آل و خوشبختی را داشت. اما در مقابل چه چیزی به دست آورد؟ شکست، خانواده ای که در حال از هم پاشیدن بود و البته اعتیاد به الکل! تا اینکه یک دوست مرموز جلوی راهش ایستاد و به او یاد داد که تنها در هفت هفته زندگی خود را زیر و رو کند. اکنون او نه تنها خانواده ای شاد و موفق دارد، بلکه توانسته است به ثروت قابل توجهی در دنیای تجارت دست یابد. این پدر، شوهر، تاجر و نویسنده موفق اینجاست تا اصول دستیابی به زندگی رویایی خود را به شما آموزش دهد.

دانلود کتاب صوتی فرکانس خلقت بهترین ترجمه و خرید pdf رایگان اثر مایک مورفی

آیا از زندگی امروز خود ناراضی هستید؟ آیا هزار رویای رنگارنگ در ذهن خود دارید، اما می ترسید به سمت آنها قدم بردارید؟ آیا نگران شکست خوردن و در نتیجه غفلت از خواسته های قلبی خود هستید؟ باید بگوییم که شما تنها نیستید. میلیون ها نفر مثل شما در سرتاسر کره زمین زندگی می کنند. خبر خوب این است که توصیه مایک مورفی در کتاب صوتی فرکانس خلقت شما را برای همیشه از نگرانی ها و ترس هایتان رها می کند.

ابتدا یاد می گیرید که خواسته های خود را به وضوح تعریف کنید. بسیاری از ما حتی نمی دانیم از زندگی چه می خواهیم. تنها چیزی که می دانیم این است که هر چیزی که نمی خواستیم در زندگی ما اتفاق افتاده است. هنگامی که خواسته های خود را به وضوح تعریف کردید، یاد می گیرید که با جریان خلقت هماهنگ شوید. در حال حاضر، با خواندن این کلمات، کل جهان در حال حرکت است. هیچ پدیده ای ثابت نیست و همه چیز مدام در حال تغییر است. برای اینکه خالق فردای خود باشید باید با هستی حرکت کنید و خود را متحول کنید. مانند همه موجودات، شما فرکانس هایی را منتشر می کنید که تک تک رویدادهای زندگی شما را تشکیل می دهند. پس با دانستن فرکانس های جهان و همسو کردن فرکانس های خود با آنها، خالق زندگی خود شوید.

با تمرکز بر آموزه های کتاب صوتی در مورد فراوانی خلقت و به کارگیری دقیق پیشنهادات آن، به سرعت شاهد تغییر در زندگی خود خواهید بود. اصول و راهکارهای این کتاب توانسته است پس از گذشت نزدیک به دو ماه زندگی بسیاری از افراد را تغییر دهد. شاید شما نفر بعدی باشید.

نکوداشت‌های کتاب فرکانس خلقت

+ در این کتاب پیشگامانه، مایک مورفی به ما می آموزد که چگونه می توانیم بینش و آگاهی خود را به روشی ساده و در عین حال مؤثر احیا کنیم، خلاقیت، انگیزه و عشق بیشتری را در آغوش بگیریم و قدرتی را به دست آوریم تا خواسته های واقعاً ارزشمند خود را آشکار کنیم. (مارسیا ویدر، مدیر عامل دانشگاه رویا)

+ کتاب مایک مورفی نمونه نادری از ترکیب هر دو ویژگی عملی و انگیزشی است. این شامل ابزارهایی است که برای تغییر زندگی خود نیاز دارید. تبدیل مایک از مردی آشفته و پریشان به مرد دلسوز و خردمندی که اکنون هست، شما را متقاعد خواهد کرد که اگر اجازه دهید عشق ظهور کند، به قدرت آن ایمان خواهید داشت. (دیل برگلام، مدیر پروژه زندگی و مرگ)

+ حیرت آور! مایک مورفی در شاهکار خود تحقیقات علمی محکم را با معنویتی که معمولاً پیش پا افتاده و خیالی تلقی می شود، ترکیب می کند. تحقیقات او جامع و کامل است و خواننده را به وضوح به حضور متافیزیک در زندگی روزمره باور می کند. کتاب فرکانس های خلقت فقط یک نظریه نیست، بلکه نقشه ای واقع بینانه است که هر جوینده مشتاقی را به فراوانی و خودشکوفایی راهنمایی می کند. این کتاب به قدری جالب بود که آن را در یک جلسه خواندم. (دکتر رجی چاندرا، رئیس و مدیر عامل مهندسی ریتم)

کتاب صوتی فرکانس خلقت برای چه کسانی مناسب است؟

اگر کتاب های روانشناسی می خوانید و آماده هستید تا تغییرات بزرگی را در زندگی خود تجربه کنید، کتاب صوتی فرکانس خلقت برای کمک به شما نوشته شده است. این کار راهنمای دستیابی به موفقیت شخصی، خودسازی و هر آنچه که می خواهید است.

درباره مایک مورفی بیشتر بدانید

نویسنده کتاب The Creation Frequency یک سخنران، مربی و مشاور با تعهد عمیق برای کمک به مردم در سراسر جهان برای تحقق رویاهای خود است. علاوه بر این، مایک مورفی یک کارآفرین است که کسب و کارهای موفقی در زمینه های خودرو و املاک و مستغلات دارد.

مایک مورفی چندین کتاب دیگر نیز نوشته است که در میان آنها «عشق بدون فیلتر» به سرعت به یکی از پرفروش ترین کتاب ها تبدیل شد. فرکانس کیهان اولین کتاب اوست که به فارسی ترجمه شده است.

جملات برگزیده از کتاب فرکانس آفرینش

آنچه امروز هستیم نتیجه افکار دیروز ماست و افکار امروز ما زندگی فردای ما را خواهد ساخت: زندگی ما مخلوق ذهن ماست.

اگر گزینه‌های خود را فقط به آنچه ممکن یا معقول است محدود کنید، از آنچه واقعاً می‌خواهید بشوید دور می مانید و تنها چیزی که برای شما باقی می‌ماند سازش با وضعیت موجود است.

عشق چیزی است که ما با آن متولد می شویم، ترس چیزی است که اینجا یاد می گیریم. با سفر روحانی خود، ترس را رها کنید و عشق را به قلب خود بازگردانید.

در بخشی از کتاب فرکانس خلقت می خوانیم

“تو کی هستی؟ واقعا کی هستی؟ آیا بهترین و بالاترین خودت هستی؟”

مرد مرموز چکم را تا کرد و در جیبش گذاشت. او با یک سری سوال از من بازجویی کرد که نمی دانستم چگونه به آنها پاسخ دهم.

پرسید: «چرا اینجایی؟» چرا رویاهایت را زندگی نمی‌کنی؟» در حالی که در ذهنم برای یافتن پاسخ جستجو می‌کردم، لحنش ملایم شد.

«اگر نمی توانید به این سؤالات پاسخ دهید، تقصیر شما نیست. بسیاری از ما در توسعه پتانسیل خود شکست می خوریم و حتی آن را درک نمی کنیم. ما در دنیایی به دنیا آمده‌ایم که برنامه‌ریزی می‌کند تا به چیزی بسیار کمتر از آنچه واقعاً توانایی آن را داریم رضایت دهیم. من دوباره به سؤالاتم برمی گردم، اما ابتدا می خواهم این را از شما بپرسم: آیا آماده اید که در نهایت زندگی مورد نظر خود را بسازید؟ آیا حاضرید قدرت خود را پس بگیرید و نویسنده سرنوشت خود شوید؟

حداقل من می توانم به این سوال به راحتی پاسخ دهم. گفتم: بله، من آماده ام.

او پاسخ داد: “خوب، پس نمی‌خواهی زندگی فعلی خود را ادامه دهی؟”

این زندگی نکبت بار آخرین چیزی بود که می خواستم و همین جواب را به او دادم.

چند لحظه سکوت کرد، سپس مستقیم در چشمان من نگاه کرد و گفت: «می دانم که زندگی ات را دوست نداری، اما باید بدانی که این زندگی را خودت خلق کردی، یا بهتر است بگوییم، تو با کمک کائنات آن را خلق کردی. قبل از اینکه بتوانید به زندگی مورد نظر خود برسید، باید مسئولیت این را بپذیرید که چرا و چگونه به جایی که اکنون هستید رسیده اید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 3.9]


برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

درباره نویسنده

freebookdl 36 نوشته در دانلود کتاب دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi