no-img
دانلود کتاب

دانلود کتاب صوتی اثر مرکب با صدای زن و مرد خرید بهترین ترجمه پی دی اف pdf رایگان دارن هاردی - دانلود کتاب


دانلود کتاب
مطالب ویژه

ادامه مطلب

دانلود کتاب صوتی اثر مرکب با صدای زن و مرد خرید بهترین ترجمه پی دی اف pdf رایگان دارن هاردی
zip
دسامبر 14, 2022

دانلود کتاب صوتی اثر مرکب با صدای زن و مرد خرید بهترین ترجمه پی دی اف pdf رایگان دارن هاردی


اگر به دنبال زندگی خوب، پیشرفت و موفقیت در آینده هستید، کتاب صوتی اثر مرکب به قلم دارن هاردی می تواند راه حلی درست و ساده را در اختیار شما قرار دهد تا قدم به قدم به اهداف خود نزدیک شوید. این کتاب در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز و آمازون قرار دارد.

کتاب های صوتی اثر مرکب دارن هاردی:

در نگاه اول، ممکن است با خود فکر کنید که کتاب صوتی اثر مرکب درست مانند سایر کتاب های موفقیت و روانشناسی است، اما این یکی با آنها بسیار متفاوت است. تفاوت اصلی و نقطه قوت آن این است که تاثیر زیادی روی شما می گذارد، با شما به سمت موفقیت همراه می شود و با مثال ها و راهکارهای عملی به شما کمک می کند تا به اهداف خود برسید.

دانلود کتاب صوتی اثر مرکب با صدای زن و مرد خرید بهترین ترجمه پی دی اف pdf

همانطور که می دانید، موفقیت در زندگی آسان بدست نمی آید. بدون شما، هیچ کتابی نمی تواند معنای واقعی موفقیت را بیان کند، و هیچ رژیم غذایی نمی تواند بدون اراده شما باعث کاهش وزن شما شود. شما هرگز یک شبه میلیاردر نخواهید شد و بدون دانش، تمرین و اشتیاق هرگز زندگی خود را نخواهید ساخت! اما اعتماد به این جملات نقطه شروع کار شما است. بیایید لحظه ای از تمام فضای اطراف خود جدا شویم و بدون دعوا به این سوال پاسخ دهیم: در مسیر هدف و زندگی خود کجا ایستاده اید؟

در این کتاب، روش های به دست آوردن موفقیت و تداوم آن را یاد خواهید گرفت. به عبارت دیگر کتاب صوتی اثر مرکب راهنمایی عملی و جامع برای شما به تصویر می کشد که چطور تصمیمات کوچک و به ظاهر بی‌ارزش اشخاص در طول سال های زندگی شان، با جمع شدن بر روی هم، زندگی‌ آنها را دگرگون می‌سازد.

کتاب صوتی اثر مرکب، یک راه حل واقعی است برای کسب آنچه آرزو دارید؛ در واقع می‌توان چنین پنداشت که در کتاب اثر مرکب نقشه راهی برای تمام امیال و آرزوهای شما وجود دارد. شنیدن این کتاب صوتی جذاب و پرفروش را در برنامه‌ خود جای دهید و اجازه دهید دنیای شما تغییر کند.

درباره نویسنده کتاب اثر مرکب دارن هاردی بیشتر بدانید:

دارن هاردی، مربی موفق سال های اخیر، بیش از ۲۰ سال است که یک سخنران انگیزشی در صنعت رشد شخصی و موفقیت بوده است. او با پدرش بزرگ شده و او را یکی از بهترین مربیان خود می داند. دارن هاردی کسب و کار خود را در ۱۸ سالگی شروع کرد و در ۲۷ سالگی به یک میلیونر جوان تبدیل شد.

دارن هاردی در طول زندگی حرفه‌ای خود سه شبکه تلویزیونی موفق را مدیریت کرده است، بیش از ۱۰۰۰ برنامه تلویزیونی پرمخاطب تولید کرده و تا سال ۲۰۱۵ ناشر مجله موفقیت، یکی از بزرگترین مجلات پرتیراژ جهان و به مدت هشت سال سردبیر این مجله بوده است.

کار، نوشتن، مصاحبه و گزارش برای مجله به او اجازه داد تا با برخی از کارآفرینان و مدیران برجسته جهان از جمله استیو جابز، مارک زاکربرگ، ایلان ماسک و غیره آشنا شود. همین مسئله او را وارد دنیای موفقیت کرد.

دارن هاردی اکنون از طریق وبلاگ، توییتر، فیس بوک و صفحه شخصی خود به بیش از ۲ میلیون نفر در ماه دسترسی پیدا می کند و با مردم ارتباط برقرار می کند و بهترین اطلاعات و استراتژی ها را برای موفقیت در اختیار آنها قرار می دهد. او همچنین به بسیاری از شرکت های بزرگ مشاوره می دهد و در هیئت مدیره چندین شرکت و سازمان غیرانتفاعی حضور دارد.

نکاتی در مورد کتاب صوتی اثر مرکب:

– دارن هاردی کتاب مقدس جدیدی در زمینه خودسازی نوشته است. اگر می خواهید زندگی خود را تغییر دهید و رویاهای خود را برآورده کنید، دانلود کتاب صوتی اثر مرکب این کار را برای شما انجام خواهد داد. (دیوید باخ، کارشناس مالی و نویسنده پرفروش میلیونر خودکار)

– ساده، مستقیم و موثر! این کتاب راه های موفقیت و شادی بیشتر را به شما نشان می دهد. (دانی دویچ، تاجر و مدیر، شرکت دویچ)

– گنجینه ای از ایده ها و راه حل ها برای کمک به شما برای دستیابی به موفقیت های بزرگی که حتی فکرش را هم نمی کردید. (برایان تریسی، سخنران و نویسنده پرفروش)

جملات برگزیده از کتاب صوتی اثر مرکب:

– همواره به یاد داشته باشید که اثرات ارتباطات روی شما، هم قدرتمند است هم پنهان.

– استواری و ثابت قدم بودن، راه دستیابی به نیروی فزاینده و ماندگاری آن است.

– اقبال فرصت های مساوی به مردم می دهد، خورشید اقبال در آسمان می تابد، اما باید با آن روبرو شوید نه اینکه با چتر پنهانش کنید.

– همه مردم یکسان به دنیا می آیند، برهنه، ترسیده، بی‌خبر. پس از آن شروع عالی، کل زندگی ما تا پایان مجموعه ای از انتخاب هایی است که می کنیم.

کتاب صوتی اثر مرکب برای چه کسانی توصیه می شود؟

اگر عاشق کتاب های انگیزشی و روانشناسی هستید و می خواهید راه خود را برای موفقیت هموار کنید، این کتاب فوق العاده برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی اثر مرکب می شنویم:

معلم خردمندی دانش آموزان نوجوان خود را برای قدم زدن در وسط جنگل راهنمایی می کرد که در مقابل نهالی جوان ایستاد. معلم به نهالی که تازه از روی زمین روییده بود اشاره کرد و به دانش آموزان گفت: این نهال را بیرون بکشید. مرد جوان به راحتی آن را با انگشتانش بیرون کشید. معلم به نهال دیگری که بزرگتر بود و تا زانوهای پسر رشد کرده بود اشاره کرد و گفت: این یکی را همین الان بکش بیرون.

پسر با کمی تلاش آن را با یک ضربه محکم از ریشه بیرون کشید. معلم رو به درختی که به اندازه کودکی پر از میوه و کاملا سبز بود، کرد و گفت: حالا نوبت توست. پسر با تلاش فراوان تمام وزن و توان خود را خسته کرد، چوب ها و سنگ هایی را که خاک را پوشانده بودند کنار زد، شروع به جستجوی ریشه های سرسخت کرد تا آنها را بیرون بکشد و در نهایت آن را بیرون کشید.

استاد این بار گفت: حالا می خواهم این را هم بیرون بیاوری. پسر نگاه معلم را دنبال کرد تا اینکه به درخت بلوط بلندی رسید که به سختی می توانست آن را ببیند. پسری که توانست درخت بسیار کوچکتر را بیرون بکشد به راحتی برگشت و به معلم گفت: متاسفم، نمی توانم!

معلم اضافه کرد: پسرم، تو اکنون به وضوح قدرت اعمالی را که زندگیت را تحت الشعاع قرار می دهد نشان داده ای. با افزایش سن، این رفتارها بدتر می شوند؛ هر چه ریشه ها عمیق تر شوند، بیرون کشیدن آنها سخت تر می شود. برخی از آنها بسیار بزرگ هستند و برخی ریشه های عمیقی در زمین دارند.

دانلود کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید | دانلود کتاب صوتی معجزه شکرگزاری راندا برن | دانلود کتاب صوتی قدرت من هستم جول اوستین | دانلود کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب | دانلود کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی دنیل والتر | دانلود کتاب صوتی احساسات منفی را خالی کنید |

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]


برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

درباره نویسنده

freebookdl 36 نوشته در دانلود کتاب دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi