no-img
دانلود کتاب

دانلود و خرید کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه ای فایل صوتی و pdf - دانلود کتاب


دانلود کتاب
مطالب ویژه

ادامه مطلب

دانلود و خرید کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه ای فایل صوتی و pdf
zip
جولای 12, 2021

دانلود و خرید کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه ای فایل صوتی و pdf


معرفی کتاب صوتی کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه ای

اسپنسر جانسون در کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه ای ، روش های مفید و کاربردی را برای دستیابی به فروش بیشتر با استرس کمتر به شما می آموزد و به شما کمک می کند تا به یک فرد موفق و ثروتمند در زندگی تبدیل شوید.

درباره کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه ای:

این کتاب شامل تکنیک ها ، روش ها و استراتژی های خاصی است که هرکسی می تواند برای بهبود نتایج فروش خود استفاده کند. موضوع اصلی کتاب صوتی «فروشنده یک دقیقه ای» بر اساس جمله زیر است: وقتی خریدار راضی است ، دیگران راضی هستند. شیوه های یک دقیقه ای این کتاب نیز با توجه به این باور شکل گرفته است.

مردم در دنیای امروز بیش از هر زمان دیگری برای دستیابی به ثروت تلاش می کنند و سعی دارند برای ماههای آینده و سالهای آینده برنامه های متمرکز داشته باشند تا موفقیت مالی بیشتری کسب کنند. بیشتر افراد ثروتمند خود ساخته در گذشته و امروز بازرگانانی بوده اند که کار خود را از صفر شروع کرده و پس از تلاش به سطح بالایی رسیده اند. اگر می خواهید مانند آنها موفق شوید و ثروتمند شوید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یاد بگیرید چگونه یک فروشنده خوب باشید.

وظیفه شما به عنوان فروشنده کسب درآمد و فروش بیشتر از هر زمان دیگری است. در واقع ، شما باید هر روز بیش از دیروز در بازار پیشرفت و فروش داشته باشید. آیا می خواهید فروشنده بزرگی شوید یا در وسط بمانید؟ انتخاب باشماست!

درست است که فروش موفق به ویژگی ها و مهارت های خاصی نیاز دارد ، اما برخی از آنها به وضعیت بازار و اقدامات و واکنش های خریدار برمی گردند. بنابراین فروشنده باید همه جوانب را در نظر بگیرد ، حتی اگر در این امر دخیل نباشد. اگرچه بسیاری از این مهارت ها را می توان از طریق روانشناسی و جامعه شناسی آموخت ، اما برای موفقیت در فروش نیز باید تجربه عملی داشته باشید.

دانلود و خرید کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه ای فایل صوتی و pdf

درباره اسپنسر جانسون بیشتر بدانید:

اسپنسر جانسون Spencer Johnson یکی از مشهورترین و مشهورترین نویسندگان در جهان است. بسیاری از مخاطبان آثار وی با اطمینان در کار و زندگی موفق شده اند به راحتی به موفقیت دست یابند.

جانسون بارها و بارها راه حل های آسان و ساده ای برای سخت ترین مشکلات ارائه داده است و در این زمینه بسیار موفق است. از آثار وی می توان به “چه کسی پنیر من را جابجا کرد؟” ، مدیریت یک دقیقه‌ای، مادر یک دقیقه‌ای، یک دقیقه برای خودتان، هدیه اکنون، قله‌ها و دره‌ها، معلم یک دقیقه‌ای و سایر آثار وی اشاره کرد.

در کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه ای می شنویم:

تلفن این مرد زنگ خورد و صدای انتهای خط تلفن او را متعجب کرد. فروشنده محترم ثروتمند که رئیس یک شرکت بزرگ بود گفت: “من از دیدار شما بسیار خوشحالم و فکر می کنم از لحن صدای شما می دانم که می خواهید در مورد چه چیزی با من صحبت کنید.”

مرد با احساس خواندن ذهنش گفت: “آیا واقعاً این همه ناراحتی در صدام وجود دارد؟”

– نه ، شما مانند کسی به نظر می رسید که از روش سنتی فروش استفاده می کند.
– فکر نمی کنم اولین نفری باشم که از چنین روشی استفاده می کنم.
– درست مثل بقیه ، شما می توانید با لحن صدای خود بگویید که آماده یادگیری هستید. به همین دلیل من توافق کردم که با شما ملاقات کنم ، فردا که می توانید به دفتر من بیایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 4.5]


درباره نویسنده

freebookdl 36 نوشته در دانلود کتاب دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi