no-img
دانلود کتاب

دانلود کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین خرید بهترین ترجمه پی دی اف pdf رایگان - دانلود کتاب


دانلود کتاب
مطالب ویژه

ادامه مطلب

دانلود کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین خرید بهترین ترجمه پی دی اف pdf رایگان
zip
دسامبر 18, 2022

دانلود کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین خرید بهترین ترجمه پی دی اف pdf رایگان


کتاب صوتی چهار اثر فلورانس اسکاول شین یکی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین آثار ایران به شمار می رود و بیش از شصت بار تجدید چاپ شده است. این کار ارزشمند به شما کمک می کند با استفاده از افکار و کلمات مثبت زندگی خود را تغییر دهید و نگرش و باورهای خود را نسبت به خدا، طبیعت و خدا تغییر دهید.

کتاب صوتی چهار اثر فلورانس اسکاول شین:

همه انسان ها آرزوها و آرزوهایی در دل دارند، اما بسیاری از اوقات به دلیل درگیری های زندگی ناامید می شوند و اعتماد خود به هستی و شکرگزاری از خداوند را فراموش می کنند. بنابراین، اگر می‌خواهید از این وضعیت بیرون بیایید، کتاب صوتی چهار قسمتی فلورانس اسکاول شین بهترین گزینه است و در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.

دانلود کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین خرید بهترین ترجمه پی دی اف pdf رایگان

این جلد معروف در واقع مجموعه ای از چهار کتاب مهم است که پس از مرگ توسط فلورانس اسکاول شین منتشر شده است. عناوین این آثار عبارتند از: بازی زندگی و راه بازی (۱۹۲۵)، کلمه تو عصای جادویی توست (۱۹۲۸)، راز موفقیت (۱۹۴۰) و تأثیر کلمات (۱۹۵۹) .

ایده های مورد بحث در این کتاب بر اساس قدرت کلام نوشتاری، قانون جذب و کلام گفتاری است، در حالی که از باورهای مسیحیت و فلسفه مصر باستان نیز استفاده می شود. به عنوان مثال، فلورانس اسکاول شین معتقد است که حتی در سخت‌ترین شرایط، باز هم می‌توانید رویاهای خود را تحقق بخشید؛ زیرا واقعیت بی‌نهایت است، هر چیزی که شما را دردناک و ناراحت می‌کند به دلیل وجود افکار منفی و ناامیدکننده است.

کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می خواهید ایمان خود را به خدا تقویت کنید و از نظر روحی رشد کنید، شکی نیست که این کتاب پرفروش می تواند به شما در کشف قدرت زندگی خود کمک کند.

بیایید درباره فلورانس اسکاول شین بیشتر بدانیم:

او یک تصویرگر و هنرمند کتاب بود که از سال ۱۸۷۱ تا ۱۹۴۰ در ایالات متحده زندگی می کرد. فلورانس اسکاول شین نویسنده متافیزیکی و معلم معنوی مشهور جهان است که به خاطر نوشته هایش شهرت پیدا کرده است و افراد زیادی در سراسر جهان با او تبادل نظر کرده اند.

فلورانس در اوایل دهه ۱۹۰۰ به عنوان تصویرگر کار می کرد و برای مجلاتی مانند هفته نامه هارپر داستان می نوشت. از سوی دیگر، انجمن تصویرگران آمریکا در سال ۱۹۰۳ اسکاول شین را به عنوان عضو وابسته پذیرفت؛ در این مورد، عضویت زنان در این سازمان ها تا سال ۱۹۲۲ رسمی نشد.

از جمله آثار این نویسنده می توان به مطالبی چون بازی زندگی و راه های آن، کلام تو عصای جادویی، راز پیروزی، قدرت کلام، چهار اثر اسکاول شین و جذابیت پاساژها شهود صبر کن اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی چهار اثر فلورانس اسکاول شین، می شنویم:

انسان وارد دنیایی می شود که خداوند به او عنایت می کند و هر آنچه که می خواهد یا نیاز دارد در راه است. اگرچه او برای باز کردن این گنجینه باید به باورهای خود یا کلمات گفته شده خود تکیه کند.

«اگر بتوانید مؤمنان را به ایمان بیاورید، هر چیزی ممکن است».

به عنوان مثال، یک روز خانمی پیش من آمد و پس از خواندن کتاب‌های «بازی زندگی» و «راه بازی» از تجربه‌اش برایم گفت. با وجود بی تجربگی، امیدوار است بتواند شغل خوبی در تئاتر پیدا کند. او این جملات را تکرار کرد: «زندگی و مرگ راه را برای فراوانی من باز می کند.» من به حق الهی خود جاذبه ای مقاومت ناپذیر دارم. ”

او نقش بسیار مهمی را در یک اپرای موفق بازی کرد که به اعتقاد او نمی‌توانست معجزه‌ای باشد مگر اینکه این عبارت تاکیدی صدها بار تکرار شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 3.3]


برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

درباره نویسنده

freebookdl 36 نوشته در دانلود کتاب دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi