no-img
دانلود کتاب

دانلود کتاب صوتی احساسات منفی را خالی کنید pdf پی دی اف رایگان جول اوستین - دانلود کتاب


دانلود کتاب
مطالب ویژه

ادامه مطلب

MP3
دانلود کتاب صوتی احساسات منفی را خالی کنید pdf پی دی اف رایگان جول اوستین
mp3
نوامبر 23, 2022
25 مگابایت
۱۰,۰۰۰ تومان
۱۰,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود کتاب صوتی احساسات منفی را خالی کنید pdf پی دی اف رایگان جول اوستین


چگونه از شر احساسات منفی خلاص شویم و انرژی مثبت را وارد زندگی کنیم؟ جوئل اوستین، کشیش آمریکایی و نویسنده پرفروش، در کتاب صوتی «احساسات منفی را خالی کنید» به شما راهکارهایی ارائه می دهد که به شما کمک می کند بر افکار و احساسات منفی مانند خشم، غم، حسادت، ناامیدی و بدبینی غلبه کنید و زندگی خود را به بهترین شکل پیش ببرید.

با خرید این کتاب فایل صوتی کتاب احساسات منفی را خالی کنید را در اختیار خواهید داشت

درباره کتاب صوتی، احساسات منفی را خالی کنید بیشتر بدانیم:

آیا می دانید چرا برخی از مردم از زندگی لذت نمی برند؟ جوئل اوستین معتقد است که اکثر این افراد قلب خود را با چیزهای منفی پر می کنند. چیزهایی مانند نگرانی های کاری، عصبانیت، گناه، احساسات سرکوب شده و پشیمانی از تصمیمات گذشته راه شادی و خلاقیت را مسدود کرده اند. این افراد با اجازه دادن به احساسات منفی برای ورود به ذهن خود، اجازه می دهند تا فضای افکار مثبت را اشغال کنند.

دانلود کتاب صوتی احساسات منفی را خالی کنید pdf پی دی اف رایگان جول اوستین

در کتاب صوتی احساسات منفی را خالی کنید Empty Out the Negative، این نویسنده پرفروش نیویورک تایمز این پیام مهم را برای شما به ارمغان می آورد که شما اینجا هستید تا زندگی خود را با شادی، آرامش و عزت نفس پر کنید. هیچ کس نباید اجازه دهد که اضطراب و نگرانی وارد زندگی اش شود. چون فضای کافی برای این همه احساس وجود ندارد.

با گوش دادن به کتاب صوتی احساسات منفی را خالی کنید، می آموزید که اگر افکار خود را از احساسات منفی خالی کنید، خداوند نیز وجود شما را پر از احساسات و انرژی مثبت می کند. بنابراین بهتر است در گام اول دلایل وجود احساسات منفی در درون خود را شناسایی کنید و سپس نسبت به رفع آن اقدام کنید. اگر می خواهید بدانید که چگونه این موارد را برطرف کنید، باید بگویم که یکی از اساسی ترین روش های حل این مشکل دوری از افراد بدبین، دروغگو، خشن، نا امید و مستاصل است.

کتاب صوتی احساسات منفی را خالی کنید به شما می گوید که نیازی به معاشرت کردن با افرادی ندارید که هیچ فایده ای برای شما ندارند. شما نیازی به معاشرت با افرادی ندارید که فقط می دانند چگونه انرژی منفی ایجاد کنند و این جمله مهم و قدرتمند را به خاطر بسپارید که می گوید زندگی کوتاه تر از آن است که آن را با احساسات منفی پر کنید.

کتاب صوتی احساسات منفی را خالی کنید، برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می خواهید انرژی منفی را از خود دور کنید و زندگی شادتر و پربارتری داشته باشید، گوش دادن به این کتاب کمک زیادی به شما می کند. همچنین علاقه مندان به کتاب های موفقیت و خودسازی از شنیدن کتاب صوتی احساسات منفی را خالی کنید لذت خواهند برد.

بیایید در مورد جوئل اوستین بیشتر بدانیم:

این نویسنده، مدرس و کشیش ارشد کلیسای لیک‌وود در سال ۱۹۶۳ به دنیا آمد. سخنرانی‌های او در ایالات متحده حدود ۷۰ میلیون بیننده در هفته دارد و بیش از ۲۰۰ میلیون نفر در بیش از ۱۰۰ کشور جهان آن را تماشا می‌کنند. آثار نوشته شده توسط جوئل اسکات اوستین در صدر فهرست پرفروش های نیویورک تایمز قرار دارند و برخی از آنها بیش از ۲۰۰ هفته در صدر این فهرست باقی مانده اند.

او همچنین در سال ۲۰۰۶ به عنوان یکی از ده فرد تأثیرگذار جهان انتخاب شد. از دیگر آثار اوستین می توان به قدرت من هستم، تفکر بهتر زندگی بهتر، می‌توانی اگر بخواهی، ۱۰ قانون موفقیت جول اوستین و درخواست بزرگ داشته باشید، اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی «احساسات منفی را خالی کنید» می شنویم:

زن و شوهری بودند که به محله جدیدی نقل مکان کردند. یک روز صبح، در حالی که آنها مشغول صرف صبحانه بودند، زن از پنجره به بیرون نگاه کرد و همسایه اش را دید که لباس های شسته شده را روی بند پهن می کند. زن متوجه شد که لباس های شسته شده توسط همسایه آنها هنوز کثیف است. به شوهرش گفت: این زن شستن لباس را بلد نیست. لباس هایش اصلا تمیز نیست. نمی‌دانم او حتی از مواد شوینده استفاده می‌کند یا نه.»

روزها گذشت و زن هر روز اظهار نظر می کرد: “باورم نمی شود این زن شستن لباس هایش را بلد نیست.” چند هفته بعد از پنجره بیرون را نگاه کرد و دید که لباس های همسایه تمیز و براق است. همانطور که باید باشد. زن آنقدر تعجب کرد که به شوهرش زنگ زد و گفت: «ببین، این خانم بالاخره شستن لباس را یاد گرفته است. من نمی دانم چه اتفاقی افتاده است.”

شوهرش لبخندی زد و گفت: عزیزم. «امروز صبح زود از خواب بیدار شدم و شیشه ها را تمیز کردم. بنابراین، مشکل این نبود که همسایه شستن لباس ها را بلد نبود. مشکل این نبود که لباس هایش کثیف باشد و درست شسته نشده باشد. در واقع، مشکل پنجره ای بود که زن از آن بیرون نگاه می کرد.
 

دانلود کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید | دانلود کتاب صوتی معجزه شکرگزاری راندا برن | دانلود کتاب صوتی قدرت من هستم جول اوستین | دانلود کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب | دانلود کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی دنیل والتر | دانلود کتاب صوتی احساسات منفی را خالی کنید |

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]


برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

درباره نویسنده

freebookdl 36 نوشته در دانلود کتاب دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi