no-img
دانلود کتاب

دانلود کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل خرید بهترین ترجمه پی دی اف pdf رایگان - دانلود کتاب


دانلود کتاب
مطالب ویژه

ادامه مطلب

ZIP
دانلود کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل خرید بهترین ترجمه پی دی اف pdf رایگان
zip
دسامبر 19, 2022
89 مگا بایت
۱۰,۰۰۰ تومان
۱۰,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل خرید بهترین ترجمه پی دی اف pdf رایگان


کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل حاوی راه‌حل‌های کاربردی و مفیدی است، بنابراین می‌توانید برای دستیابی آسان‌تر به ثروت واقعی قدم‌هایی بردارید. این اثر تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه فروش داشته است و آن را به یکی از پرفروش ترین کتاب ها تبدیل کرده است.

درباره ی کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل

کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید راهی سالم برای ثروتمند شدن به تنهایی به شما نشان می دهد. راهی که وضعیت مالی شما بیشتر به آن نیاز دارد. در این کار به جای ثروتمند شدن می توانیم جای هر یک از اهداف شخصی خود را بگیریم و به آن ها برسیم. این کتاب از این جهت که سعی در پیمودن راه رسیدن به هدف منطبق با حقیقت انسانی دارد با سایر کتاب ها متفاوت است. کتاب تنها زمانی به هدف خود عمل می کند که عنوان با محتوا مطابقت داشته باشد و مفهوم ثروت به تمام سرمایه های فیزیکی و معنوی کتاب متصل شود.

دانلود کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل خرید بهترین ترجمه پی دی اف pdf رایگان

ناپلئون هیل پس از بیست سال مصاحبه و تحقیق بر روی افراد ثروتمند جهان راز انباشت ثروت هنگفت را بر اساس نظریه “اگر بتوانیم مانند افراد ثروتمند فکر کنیم، می توانیم موفقیت و ثروت پیدا کنیم” را فاش کرد. او استراتژی‌های ساده‌ای را توسعه می‌دهد تا به شما در تعیین اهداف، کشف راز موفقیت واقعی و پایدار، به دست آوردن هر آنچه در زندگی می‌خواهید و پیوستن به صفوف فوق‌العاده‌های موفق کمک کند.

ثروتمند شدن، موفقیت بزرگ یا هر چیزی که در زندگی به دست می آوریم با یک ایده در ذهن شروع می شود. تبدیل ایده هایی که در سر دارید به واقعیت تبدیل کنید، به دیگران خدمت کنید و مردم حاضرند برای بهره مندی از آن پول خرج کنند، این ثروت است. شما می توانید این کار را از طریق خود پیشنهادی، برنامه ریزی سازمان یافته، گروهی از نوابغ و ایجاد هماهنگی درونی بین افکار، فعالیت ها و دستاوردهای زندگی خود انجام دهید. در طول روز می توانید به هر چیزی که می خواهید برسید. برای اینکه زندگی خود را کنترل کنید، باید افکار خود را کنترل کنید.

ناپلئون هیل که در سال ۱۸۸۳ در وایز ویرجینیا به دنیا آمد، یک نویسنده با استعداد آمریکایی در زمینه موفقیت شخصی بود، یکی از شناخته‌شده‌ترین آثار او بیندیشید و ثروتمند شوید، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان است. او در این اثر سعی دارد کلید و مفیدترین رازهای موفقیت و ثروت را جمع آوری کند تا طالبان هر چه زودتر راه رسیدن به هدف را بیابند و با اراده ای استوارتر از زندگی سرشار از شادی و خوشی برخوردار شوند. موفقیت هیل مؤسسه ناپلئون هیل را تأسیس کرد. ماموریت این سازمان آموزشی غیرانتفاعی ترویج فلسفه رهبری، خودانگیختگی و موفقیت شخصی است. هیل در سال ۱۹۷۰ پس از یک حرفه طولانی و موفق به عنوان مشاور رهبران تجاری، سخنرانان و نویسندگان درگذشت.

در بخشی از کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید، می شنویم:

“توسعه کنترل و اعمال احساسات جنسی، عشق و هیجان منجر به نبوغ می شود. خلاصه ای از این فرآیند را می توان به صورت زیر بیان کرد: حضور این احساسات را در ذهن خود به عنوان افکار شدید تقویت کنید و حضور همه را تضعیف کنید. احساسات مخرب ذهن محصول عادت است دوست دارد افکار قوی را تغذیه کند با قدرت اراده می توانید حضور هر احساسی را تضعیف کنید و حضور انواع دیگر را تقویت کنید قدرت اراده به راحتی افکار را کنترل می کند منبع کنترل منبع کنترل استمرار و عادت است.کنترل راز در درک فرآیند تحول است.وقتی هر احساسی به ذهنتان می رسد، می توانید با تغییر افکارتان آن را به یک احساس مثبت و سازنده تبدیل کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 3.8]


برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

درباره نویسنده

freebookdl 36 نوشته در دانلود کتاب دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi