no-img
دانلود کتاب

دانلود کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست بهترین ترجمه و خرید pdf رایگان اثر کوین ترودو - دانلود کتاب


دانلود کتاب
مطالب ویژه

ادامه مطلب

دانلود کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست بهترین ترجمه و خرید pdf رایگان اثر کوین ترودو
zip
آگوست 26, 2023

دانلود کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست بهترین ترجمه و خرید pdf رایگان اثر کوین ترودو


کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست اثر کوین ترودو ابزارهایی را در اختیار شما قرار می دهد تا با استفاده از قانون جذب به خواسته های خود برسید. او ادعا می کند که عضو انجمن مخفی “اخوت” است و راهبردهای موفقیت را در آنجا آموخته است. تمرین های این کتاب شما را در مسیر تحقق رویاها و آرزوهایتان هدایت می کند.

معرفی کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست

قانون جذب (Law of Attraction یا LoA) اعتقادی به فلسفه تفکر جدید است که به طور خلاصه می گوید فکر کردن به یک هدف و رفتار به گونه ای که گویی به آن هدف رسیده ایم باعث می شود شما به آن هدف برسید. این قانون مبتنی بر این باور است که مردم، افکار و تقریباً همه چیز از انرژی ساخته شده است و فرکانس خاصی دارد. بر اساس این دیدگاه، از آنجایی که فرکانس های مشابه یکدیگر را جذب می کنند، اندیشیدن به یک هدف باعث می شود که جهان آن هدف را به سوی ما بیاورد. کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست نوشته کوین ترودو سعی دارد از این قانون برای رسیدن به آنچه در زندگی می خواهید استفاده کند.

دانلود کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست بهترین ترجمه و خرید pdf رایگان اثر کوین ترودو

این کتاب در واقع نسخه متنی سخنرانی کوین ترودو برای گروهی از افراد ثروتمند و قدرتمند در هتلی در کوه های آلپ است. او در این کتاب به عادت هایی اشاره می کند که می تواند به موفقیت بیشتر و رسیدن به اهدافتان کمک کند. این عادات شامل نوشتن هر روز رویاهای خود و مطالعه هر روز آنها، سپاسگزار بودن از زندگی و محدود نکردن اهدافتان است.

در ادامه کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست کوین ترودو در مورد اهمیت دستیابی به اهدافتان صحبت می کند، این فکر نباید شما را شگفت زده کند. زیرا تعجب شما نشان می دهد که واقعاً از ته دل باور نکرده اید که به هدف خود خواهید رسید. برای اینکه در هنگام رسیدن به هدف خود غافلگیر نشوید، باید حداقل ۹۰ ثانیه در روز را صرف کنید و طوری رفتار کنید که گویی به آنچه می خواهید رسیده اید. به این ترتیب شما بزرگترین تجلی هدف خود را در زندگی ایجاد خواهید کرد و این امر آنچه را که می خواهید به شما نزدیک و نزدیکتر می کند.

به گفته کوین ترودو، شما باید همیشه خود، خواسته ها و اهداف خود را در زندگی تأیید کنید. برای انجام این کار، باید همیشه به خود بگویید: “همه چیز برای من درست خواهد شد” یا بگویید: “با وجود اینکه آنچه در حال حاضر برای من اتفاق می افتد خوب نیست، اما می دانم که همه چیز به نوعی درست خواهد شد.” این نویسنده در کتاب آرزوی تو دستور توست می گوید که باید به خود بگوییم: «منتظر معجزه هستم و معجزه رخ خواهد داد.» با این شکل از شناخت و تایید کردن، ما به هدف خود نزدیک می شویم. در کتاب آرزوی تو دستور توست چندین تکنیک و روش برای استفاده از قانون جذب ذکر شده است.

نکوداشت کتاب آرزوی تو دستور توست

اطلاعات فوق العاده ارزشمند در مورد چگونگی تحقق رویاهای خود (گودریدز).

کوین ترودو یکی از بزرگترین معلمان زمان ماست. این قوانین اساسی حاکم بر طبیعت را به بهترین شکل ممکن نشان می دهد. آرزوی تو دستور توست چیزی است که زیبایی درونی هر موجودی را که مایل به تبدیل شدن به بهترین نسخه خود است آشکار می کند (آمازون).

کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست برای چه کسی است؟

اگر به قانون جذب و موضوعات مرتبط علاقه دارید، گوش دادن به این کتاب صوتی را توصیه می کنم.

درباره کوین ترودو بیشتر بدانید

کوین ترودو (زاده ۱۹۶۲) نویسنده آمریکایی است. او که توسط والدینش پذیرفته شده بود، در کودکی توسط همسالانش به دلیل چاق بودن و عینک زدن مورد آزار و اذیت قرار می گرفت و این تجربیات شخصیت او را تا حد زیادی شکل می داد. کوین ترودو پس از کار در چندین شرکت بهداشتی و تغذیه شروع به انتشار کتاب های کاهش وزن کرد و به موفقیت های بزرگی دست یافت. بسیاری از کتاب‌های او به درمان‌های نوظهور می‌پردازند و از آثار معروف او می‌توان به کتاب‌های «درمان‌های طبیعی که نمی‌خواهند تو بدانی» و «حافظه برتر» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست می شنویم

برخی از افراد چیزی در مورد قانون جذب نمی دانند، اما در زندگی خود به موفقیت های خارق العاده ای دست می یابند. این افراد چگونه به چنین نتایجی دست می یابند؟ پاسخ این است که قانون جذب به هر حال کار می کند. خواه از وجود این قانون اطلاع داشته باشید یا نه. مغز شما به طور مداوم در ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته فرکانس هایی را منتشر و دریافت می کند. ممکن است برخی افراد آگاهانه این کار را انجام ندهند، اما آنچه را که ما آموخته ایم و استفاده کرده ایم، انجام می دهند. هر چیزی روی زمین یک فرکانس دارد. چه در مورد آن بدانید یا نه. قانون جذب حتی بدون اینکه شما بدانید کار می کند. اینکه آیا شما آگاهانه یا ناخودآگاه از این مفاهیم استفاده می کنید به نتیجه آن ربطی ندارد. ممکن است زمانی که این افراد از وجود قانون جذب آگاه می شوند، متوجه شوند که چگونه در زندگی خود موفق بوده اند و به چیزهایی که آرزوی آن را داشته اند، دست یافته اند. این حقیقت در مورد شما نیز صدق می کند.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 1.5]


برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

درباره نویسنده

freebookdl 36 نوشته در دانلود کتاب دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi