no-img
دانلود کتاب

دانلود کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی دنیل والتر pdf رایگان خرید کتاب قدرت انضباط شخصی - دانلود کتاب


دانلود کتاب
مطالب ویژه

ادامه مطلب

دانلود کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی دنیل والتر pdf رایگان خرید کتاب قدرت انضباط شخصی
zip
دسامبر 14, 2022

دانلود کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی دنیل والتر pdf رایگان خرید کتاب قدرت انضباط شخصی


دانیل والتر در کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی تکنیک هایی را به شما آموزش می دهد که می توانید از آنها برای ایجاد نظم و برنامه ریزی بیشتر در زندگی خود استفاده کنید و تجربه زندگی بهتری را برای خود ایجاد کنید.

با خرید این کتاب هم فایل pdf پی دی اف و هم فایل صوتی کناب قدرت انضباط شخصی را در اختیار خواهید داشت

کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی: چگونه از خودکنترلی و استحکام روانی برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید

آیا هر سال، قبل از شروع سال جدید، فهرست بلندبالایی از اهداف خود را یادداشت می کنید اما هرگز به آن ها نمی رسید؟ روزی نشد که تصمیم گرفتی از شنبه ورزش را شروع کنی، اما “شنبه موعود” هرگز نیامد؟ کارهای عقب افتاده یک لحظه شما را رها نمی کند؟

دانلود کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی دنیل والتر pdf رایگان خرید

اگر با هر یک از جملات بالا موافق هستید، باید به شما بگوییم که هر آنچه که نیاز دارید در این اثر وجود دارد. با قدرت نظم و انضباط، دانیل والتر به شما کمک می کند تا به خودکنترلی که همیشه آرزویش را داشتید برسید. مهم نیست اهداف شما چیست، از ترک سیگار و شروع یک رژیم غذایی سالم گرفته تا ارتقاء شغلی و کسب درآمد بیشتر. تنها چیزی که برای دستیابی به آن نیاز است مهارت «خود انضباطی» است.

از طریق نظم و انضباط و خویشتن داری، شما قادر خواهید بود به توانایی های خود پی ببرید و به یک انسان برجسته تبدیل شوید. چون بعد از گوش دادن به فصل هایی از این اثر می تواند آنقدر در زندگی شما تاثیر بگذارد که خودتان هم باور نکنید. با این حال قضاوت را به عهده شما می گذاریم. این تولید بی نظیر را بشنوید و خودتان آن را در عمل ببینید.

ایجاد عادات جدید و دگرگون کننده، درک بهتر خود انضباطی و اهمیت آن در زندگی و خویشتن داری تنها بخشی از دستاوردهای بی شماری است که نویسنده این کتاب به شما وعده می دهد. اکنون زمان آن رسیده است که از تاکتیک های تکراری برای رسیدن به اهداف خود دست بردارید و رویکردی اصولی و مؤثرتر را انتخاب کنید. اگر بارها و بارها سعی کرده اید یک عادت بد را ترک کنید و هر بار بیشتر و بیشتر شکست خورده اید، دانیل والتر به شما نشان می دهد که چگونه از این چرخه بی پایان خارج شوید.

گفتنی است اثر حاضر اولین بار در سال ۲۰۲۰ منتشر شد و با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد. نگارش روان و زبان شیوای نویسنده در کنار خواندن پرشور مهدی افشاریان از جمله مواردی است که «قدرت انضباط شخصی» را از دیگر آثار خودسازی متمایز می کند.

کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی The Power of Self-Dicipline برای چه کسانی است؟

اگر به کتاب های موفقیت و خودسازی علاقه دارید، کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی به شما پیشنهاد می شود.

درباره دانیل والتر بیشتر بدانید:

دانیل والتر نویسنده ای کانادایی است که علاقه زیادی به کمک به مردم برای انجام کارهای بیشتر دارد. دانیل برای کسانی می نویسد که به دنبال بهبود تمرکز، ایجاد عادات خوب و افزایش حافظه هستند. ماموریت او به اشتراک گذاشتن تجربیات و تحقیقات جامع خود در مورد اهمال کاری و حواس پرتی های روزمره است.

او پس از اخذ مدرک در رشته علوم اعصاب شناختی از دانشگاه ییل، به نویسندگی روی آورد. از آثار این نویسنده می توان به کتاب های تمرکز ده دقیقه ای، غلبه بر اهمال کاری و … اشاره کرد.

انتخاب جملاتی از کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی:

– بین افراد موفق و ناموفق تنها یک تفاوت وجود دارد و آن عاداتی است که هر یک از آنها هر روز دنبال می کنند.

– عادات شما بخشی از شخصیت شما هستند و برخی از افراد به این که به عادات خاصی معروف هستند افتخار می کنند.

– یک فرد منضبط اعتماد به نفس دارد زیرا می داند که بهترین خود است، مهم نیست در آن زمان کجا هستند.

– مردم به راحتی آزرده می شوند زیرا اعتماد به نفس ندارند. آنها نمی دانند چه کسانی هستند و به دنبال چه هستند.

– می توانید با تقسیم اهداف بلندمدت‌تان به اهداف کوچک تر و تعیین اهداف روزانه برای خود به آنها برسید. یک رویای بزرگ می توانند دلهره آور به نظر بیاید.

در بخشی از کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی می شنویم:

روال صبحگاهی شما ریتم حرکت بقیه روزتان تنظیم می کند. آیا معمولاً وقتی صبح تلفن زنگ می‌خورد، دکمه چرت زدن را فشار می‌دهید، و وقتی از خواب بیدار می‌شوید، برای انجام آن دویدنی که در چند ماه گذشته برنامه‌ریزی کرده‌اید، وقت کافی ندارید؟ از آنجایی که دیر از خواب بیدار شدید، وقت نکرده ای صبحانه بخوری، اما در مسیر رفتن به محل کار، جلوی یک رستوران مک دونالد توقف می کنی.

به دلیل نحوه شروع روزتان، ذهنیت نادرستی در شما ایجاد می شود که شما را از انجام هر کار مفیدی باز می دارد، و روند فکری شما در بقیه روز مانند این است: «از آن جا که برای صبحانه ساندویچ مک دونالد خورده‌ام، احتمالا برای ناهار نیز تاکو (نوعی غذای مکزیکی) بخورم. دیگر هیچ فایده‌ای ندارد که بعد از کار به باشگاه بروم زیرا قبلا این همه غذای ناسالم خورده‌ام. همچنین ممکن است به خانه بروم، سریال تماشا کنم و فردا دوباره زندگی طبق برنامه را شروع کنم».

یکی از تکنیک های قدرتمندی که می تواند جلوی تعلل را بگیرد و میل شما به کمال را مهار کند، قانون هفتاد درصد است. قانون ۷۰ درصد می گوید وقتی ۷۰ درصد مطمئن هستید که انجام کاری جواب می دهد، باید آن را شروع کنید. هرگز اطمینان ۱۰۰٪ وجود ندارد، و تا زمانی که آن را امتحان نکنید، هرگز نمی دانید درست است یا خیر.

اهمال کاری مانع انضباط شخصی می شود. گاهی اوقات به دلیل اینکه منتظر زمان مناسب یا شرایط مناسب هستیم، خود را از انجام کار خارج می کنیم. به عنوان مثال، ممکن است به دلیل درد پا تصمیم بگیرید که از رفتن به باشگاه صرف نظر کنید و استراحت کنید. این ممکن است در ظاهر منصفانه به نظر برسد، اما در واقع فقط یک بهانه است زیرا هنوز هم می توانید به باشگاه بروید و کمی تمرینات هوازی انجام دهید یا بازوهای خود را ورزش دهید. هسته مرکزی انضباط شخصی این است که باید کاری که لازم است را انجام دهید، خواه آن را دوست داشته باشید یا نه. بی عملی و بهانه ها مانند دوقلوهای همسان هستند، هیچ تفاوتی بین آنها وجود ندارد زیرا هر دو به یک مقصد منتهی می شوند: شکست. اگر منتظر بمانید تا شرایط کاملاً مناسب باشد، قبلاً شکست خورده اید زیرا وقتی می خواستید کاری انجام دهید از منطقه راحتی خود خارج نشدید.

 

دانلود کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید | دانلود کتاب صوتی معجزه شکرگزاری راندا برن | دانلود کتاب صوتی قدرت من هستم جول اوستین | دانلود کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب | دانلود کتاب صوتی قدرت انضباط شخصی دنیل والتر | دانلود کتاب صوتی احساسات منفی را خالی کنید |

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]


برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

درباره نویسنده

freebookdl 36 نوشته در دانلود کتاب دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi