no-img
دانلود کتاب

دانلود کتاب صوتی یک شروع تازه جول اوستین خرید بهترین ترجمه پی دی اف pdf رایگان - دانلود کتاب


دانلود کتاب
مطالب ویژه

ادامه مطلب

دانلود کتاب صوتی یک شروع تازه جول اوستین خرید بهترین ترجمه پی دی اف pdf رایگان
zip
دسامبر 18, 2022

دانلود کتاب صوتی یک شروع تازه جول اوستین خرید بهترین ترجمه پی دی اف pdf رایگان


کتاب صوتی یک شروع تازه جول اوستین: شخصیت جدید شما امروز آغاز می‌شود، نوشته جوئل اوستین، نویسنده پرفروش نیویورک تایمز، برای کسانی است که می‌خواهند با شروع دوباره و ترمیم رابطه خود با خدا، شادی، برکت و آرامش را بیابند. رسیدن.

درباره کتاب صوتی یک شروع تازه جول اوستین:

تنها چیزی که می تواند برای شما موفقیت و کمال را در زندگی به ارمغان بیاورد، ارتباط با خداوند است؛ زیرا او بزرگترین منبع قدرت هستی است و ارتباط شما با این قدرت همچنان می تواند سعادت ابدی را برای شما به ارمغان بیاورد. کتاب صوتی آغازهای جدید: امروز نقش جدید خود را آغاز کنید (راهنمای مطالعه آغازهای جدید) به شما می آموزد که خدا را در مرکز زندگی خود قرار دهید و این ارتباط را برای همیشه حفظ کنید تا بتوانید بنده سپاسگزار او باشید.

دانلود کتاب صوتی یک شروع تازه جول اوستین خرید بهترین ترجمه پی دی اف pdf رایگان

کتاب صوتی یک شروع تازه جول اوستین بر اساس آموزه های مسیحی و اصول معنوی به شما نشان می دهد که خداوند از هر فرصتی برای ارسال هدایا و برکات خود برای شما استفاده می کند. همچنین در دنیای امروز باید از نظر روحی رشد کرد و ارتباط خود را با خدا از دست ندهید.

به عنوان یک کشیش مسیحی، جوئل اوستین آموزه‌های ضروری را به شما ارائه می‌کند و به شما یادآوری می‌کند که وقتی هر روز صبح از خواب بیدار می‌شوید، در واقع شروع جدیدی دارید و می‌توانید از همه فرصت‌ها و برکات زندگی خود نهایت استفاده را ببرید. فراموش نکن که خدا در هر لحظه توست.

کتاب صوتی یک شروع تازه جول اوستین برای چه کسانی توصیه می شود؟

اگر به دنبال آرامش و برکت در زندگی خود هستید و به دنبال توسعه جنبه معنوی خود برای یافتن ارتباط عمیق تر با خداوند هستید، این کتاب به شما پیشنهاد می شود.

بیایید درباره جوئل آستین بیشتر بدانیم:

جوئل اسکات اوستین نویسنده، سخنران و کشیش خندان است که ۷۰ میلیون بیننده هفتگی در ایالات متحده موعظه های او را مشاهده می کنند و در بیش از ۱۰۰ کشور جهان توسط ۲۰۰ میلیون نفر شنیده می شود.

تا به امروز، هفت کتاب او در صدر فهرست پرفروش‌های نیویورک تایمز قرار گرفته‌اند و برخی از عناوین او بیش از ۲۰۰ هفته را در صدر فهرست سپری کرده‌اند. همچنین در سال ۲۰۰۶ در فهرست ده نفر از تاثیرگذارترین افراد جهان قرار گرفت.

اوستین کشیش ارشد کلیسای لیک وود، بزرگترین کلیسای پروتستان است؛ این عنوان و مسیر در واقع از پدرش سرچشمه گرفته است. او در جوانی حتی فکرش را هم نمی کرد که روزی این شغل را انتخاب کند، اما در نهایت پس از مرگ پدرش در سال ۱۹۹۹ این سمت را بر عهده گرفت و ظرفیت کلیسای لیک وود از آن زمان از ۵۰۰۰ به ۵۶۰۰۰ افزایش یافته است.

کشیش آمریکایی خندان موعظه می کند و با سبکی سخنرانی می کند. او گفت که ترجیح می دهد بر خیر و رحمت خداوند تمرکز کند و با ایمان زندگی شادی داشته باشد تا اینکه به موضوع گناه انسان بپردازد. اوستین سعی می کند اصول کتاب مقدس را به روشی ساده آموزش دهد و بر قدرت عشق و نگرش مثبت تأکید دارد.

گزیده ای از کتاب صوتی “یک شروع تازه جول اوستین”:

– همیشه رویاهای بزرگ داشته باشید، حتی می توانید چیزهای جدیدی خلق کنید، برای تحقق رویاهایتان به خدا توکل کنید.

– وقت بیشتری را به نماز اختصاص دهید. از خدا بخواهید که عیب هایتان را به شما نشان دهد و مشکلاتتان را با خدا در میان بگذارد تا او شما را به کمال برساند.

– خداوند در کتاب مقدس می فرماید که از رگ گردن به ما نزدیکتر است. خداوند هرگز ما را رها نمی کند، پس هرگز ناامید نشوید. خداوند ما را به شجاعت و نیرومندی فرمان می دهد و ما را به دفاع از مظلومان روی زمین دعوت می کند.

در بخشی از کتاب صوتی یک شروع تازه جول اوستین را می شنویم:

اول اینکه برای داشتن زندگی خوب باید خدا را در اولویت قرار داد. در واقع خدا و رضایت او را بالاتر از هر چیز دیگری قرار دهید. درست است که خداوند همه بندگان خود را دوست دارد و به همه برکت می دهد، اما کسانی که در همه حال خدا را یاد می کنند، نه تنها در هنگام غم و اندوه، جایگاه دیگری در پیشگاه خداوند دارند.

وقتی به خدا نزدیک می شویم و او را همیشه در افکار و قلب خود یاد می کنیم، او قبل از بیان خواسته های ما را آماده می کند. ما فقط باید واجد شرایط دریافت آنها باشیم. خوبی؟ همیشه شکر کن و خدا را یاد کن. همانطور که عیسی گفت: “ابتدا پادشاهی و خداپرستی خدا را بجویید تا همه چیز در زندگی شما جاری شود.”

به بیان ساده، به دنبال نعمت نباشید، بلکه به دنبال نعمت دهنده باشید. دنبال شهرت، پول و دغدغه های دنیوی نباش. از خدا پیروی کن خداوند فرمود اگر دعای خیر کنی به تو برکت می دهم تا زمانی که خدا را در رأس هرم زندگیت قرار دهی برکت و برکت را می بینی. سعی کنید هر روز کتاب های مقدس بخوانید و به اماکن مقدس سفر کنید.

این را تبدیل به یک عادت کنید. در این صورت نتایج عالی خواهید دید. پدرم در سنین پیری دیالیز بود و یک روز هم در مایون داشت! گاهی اوقات از کار خسته می شود و می خواهد کار دیگری انجام دهد، اما به هر حال به بیمارستان می رود زیرا اگر این کار را نکند جانش در خطر است. مجبور شد برود چون چاره ای نداشت.

ما هم باید همینطور از خدا پیروی کنیم. ما باید زمانی را برای صحبت با خدا اختصاص دهیم. به هیچ عنوان نباید از این زمان بگذرید، حتی اگر کار زیادی دارید، حتی اگر وضعیت شما به هم ریخته باشد. ممکن است نتوانید هر روز این کار را انجام دهید، اما به یک خوراک معنوی هفتگی نیاز دارید. دعا و راز و نیاز نیز برای روح بسیار مفید است و روح ما را تغذیه می کند.

همانطور که در کتاب مقدس نوشته شده است، تنها ماندن با خدا و نیاز به او می تواند آرامشی وصف ناپذیر را در قلب ما ایجاد کند. توصیه می کنم صبح زود بیدار شوید و نماز بخوانید. این بهترین راه برای مقابله با یک روز شلوغ است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]


برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

درباره نویسنده

freebookdl 36 نوشته در دانلود کتاب دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi