no-img
دانلود کتاب

دانلود کتاب صوتی میلیونر درون تو اثر مایکل لوبوف - دانلود کتاب


دانلود کتاب
مطالب ویژه

ادامه مطلب

دانلود کتاب صوتی میلیونر درون تو اثر مایکل لوبوف
zip
می 4, 2021

دانلود کتاب صوتی میلیونر درون تو اثر مایکل لوبوف


در کتاب صوتی “میلیونر درون تو” مایکل لاو سعی دارد قوانین پیچیده سرمایه گذاری و ثروتمند شدن را به روشی بسیار ساده توضیح دهد و یک برنامه عملی گام به گام برای میلیونر شدن را ارائه می دهد.

او معتقد است که معمولاً مدت زمان طولانی طول می کشد تا سرمایه گذاران به اندازه کافی آگاه باشند تا درک کنند که چگونه سرمایه گذاری ساده می تواند باشد و نمی خواهد خوانندگان این کتاب کوچک در این دام قرار بگیرند ، بنابراین او در مورد قانون ۷۲ و روند تبدیل رویاها به اهداف صحبت می کند … بنابراین اگر می خواهید روند سرمایه گذاری و ثروتمند شدن را به روشی ساده و علمی بیاموزید ، کتاب کوچک میلیونر را در خود از دست ندهید.

دانلود کتاب صوتی میلیونر درون تو اثر مایکل لوبوف

مایکل لوبوف استاد دانشگاه نیواورلئان است. کتاب های پرفروش وی در بیش از ۱۲ زبان در سراسر جهان منتشر شده است. مقالات وی در ده ها مجله و روزنامه به چاپ رسیده است و او به چندین شرکت بزرگ در ایالات متحده مشاوره می دهد.

این کتاب صوتی به صورت میکرو کتاب به شما ارائه می شود تا بتوانید با صرف وقت و هزینه کم در تمام بخشهای مهم و مهم ، به دور از حاشیه و اغراق در کتاب اصلی ، از محتوای آن بهره مند شوید. میکرو کتاب ها با توجه به قوانین و استانداردهای خلاصه برای شما خلاصه می شوند. وقتی به آنها گوش می دهید ، همان اطلاعات مفیدی را می گیرید که کتاب اصلی به شما می دهد.

در بخشی از میکروبوک میلیونر درون تو می شنویم:

بزرگترین تفاوت میلیونرها با دیگران در توانایی پس انداز آنهاست. اگر می خواهید از نظر مالی مستقل باشید باید ناجی باشید. اگر این کار را نکنید ، فقط به آنجا نخواهید رسید. اگر عادت به ولخرجی داشته باشید ، تمام زندگی خود را به جای کار برای خودتان صرف پول می کنید. در واقع پس انداز از درآمدزایی بهتر است زیرا مالیات ندارد. برای ایجاد ثروت ، باید توانایی پس انداز داشته باشید. برای اینکه به یک محافظ خوب تبدیل شوید ، باید:

همیشه ده درصد درآمد خود را در صندوق پس انداز قرار دهید. زودتر شروع کنید ، زیرا هرچه زودتر پس انداز کنید ، زمان بیشتری برای پیگیری منافع خود خواهید داشت. هر بار که جایزه یا جایزه دریافت می کنید ، به جای هزینه آن برای کالاهای لوکس جدید ، بیشتر پس انداز کنید. مالیات معوقه خود را پرداخت کنید. اشتیاق خود را برای گذراندن مداوم محدود کنید. اتومبیل های ۲ تا ۵ ساله را با پول نقد خریداری کنید و تا زمان افزایش هزینه های نگهداری از آنها استفاده کنید. از خرید اتومبیل های جدید خودداری کنید زیرا آنها یک سرمایه مالی وحشتناک هستند. بدهی های خود را به موقع پرداخت کنید ، زیرا بدهی های معوقه تا ۱۸ درصد سود به همراه دارد و به سرمایه شما خسارت بیشتری می زند.

درباره هزینه های خود تحقیق کنید ، از هزینه های غیر ضروری اجتناب کنید و این منابع را به برنامه تولید ثروت خود اضافه کنید. مقادیر از دست رفته خود را مرتباً حساب کنید ، ماشین گران قیمت یا جواهرات برای شما هزینه دارد. از میزان سرمایه گذاری ماهانه در برنامه پس انداز مطلع باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]


درباره نویسنده

freebookdl 36 نوشته در دانلود کتاب دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi